9 listopada 2010

Estudio Stencil - pokoje dla dzieci

Jednym z najbardziej emocjonujących momentów w urządzaniu domu jest dekoracja pokoju dla mającego się narodzić maluszka. Szczególnie, jeśli ma to być pierwsze dzieciątko w rodzinie. Rodzicom wychodzi naprzeciw hiszpańska firma Estudio Stencil, która potrafi przenieść nas w świat fantazji w sposób dyskretny, spokojny i bezpieczny. “personalizując przestrzeń za pomocą malowideł i kreując specjalny nastrój miejsca, gdzie przebywać będą najmłodsi członkowie rodziny".


Kolory niebieski dla chłopca, a różowy dla dziewczynki pomału szczęśliwie przechodzą do historii. Artyści ze studia Stencil starannie dobierają paletę "kolory ziemi, beże, ciepłe szarości, róże herbaciane, złamane zielenie i pomarańcze"


Każda osoba jest wyjątkowa i wobec tego jej przestrzeń też powinna być taka. Dobierając odpowiednio znane mu detale by stworzyć z nich scenografię jego bajki można zaaranżować przestrzeń tak, by dziecko faktycznie czuło się jej bohaterem.


Chodzi o to, by nie tylko udekorować pokój, ale także, by dzięki temu działaniu powstało miejsce gdzie rodzice i dzieci będą dobrze się czuli, gdzie w sposób pozytywny będą budować wzajemne relacje. Miejsce, gdzie nieograniczona wyobraźnia i kreatywność dzieci będą mogły się rozwijać.

0 komentarze:

Prześlij komentarz