15 grudnia 2010

Szafy jak domki

 
Za tymi domkami kryją się szafy, półki, schowki na zabawki, biurko. Uroczy sposób na wystrój dziecięcego pokoju lub rozdzielenie przestrzeni. 

 

Kast van een Huis to nazwa holenderskiej firmy, która oferuje te niezwykłe szafy. Słowo "Kast" oznacza w j.holenderskim "szafa", a "Kastvan een Huis" - "wielki dom". 

 Do kolekcji pasuje też łóżeczko...


  
... i mała szafka na płyty dvd :) 

Dostępne w kilku kolorach i rozmiarach. Dopracowane w każdym szczególe. Ciekawe, czy doczekamy się ich kiedyś w Polsce?

Tymczasem możemy zrobić sobie podobne przetwarzając jakieś meble, które już mamy - wystarczy wymienić drzwiczki od szaf , wyciąć je w odpowiedni kształt i pomalować. W prawdzie to już nie będzie to samo, co oryginał, no ale efekt dość podobny... ;D

 

zdjęcie stąd

6 komentarze:

Konwaliowa Bombonierka pisze...

O Boziu!!! Jakie cudaśne te szafy!!!
No piękne!!!!!!!!

Pozdrawiam ciepluchno bo zimnisko straszne:)

muxugorri pisze...

¡Hola guapa! Muchas gracias por pasarte por mi blog y apuntarte al sorteo. No entiendo nada de polaco pero solo por las fotos tus blogs tienen una pinta buenísima.
¡Un besote!

salonmeblowy.net.pl pisze...

niesamowite, że można i coś takiego nawet wymyślić. idealne wręcz dla naszych pociech :)

elektroklim pisze...

Świetny pomysł z tymi szafami:) Gratuluję:)

Alicja pisze...

Aż mam ochotę cofnąć się w czasie i znów być dzieckiem, by bezkarnie przechadzać się po takim meblowym miasteczku! Póki co pozostaję tradycjonalistką i szukam mieszkania, w którym jest tyle miejsca, że mogę z dzieciakami rozłożyć pole namiotowe, bo one to uwielbiają:)

Daniel pisze...

Świetne! Mając takie meble dzieci na pewno można pozbawić strachu o potwory w szafach.. Pewnie też nie jeden dorosły skusiłby się na taki wystrój swojego mieszkania :)

Prześlij komentarz